دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نحوه مقابله با طغیان کردن آبگرمکن ایستاده


در یک صبح سرد زمستانی ، موارد کمی بدتر از آن است که با دوش آب سرد و غیرمنتظره پذیرایی کنیم … مگر اینکه البته ، آن دوش آب سرد با کشف چند اینچ آب ایستاده در زیرزمین شما همراه باشد.

درست مثل هر وسیله ای در خانه شما ، آبگرمکن ایستاده ممکن است سالها بدون هیچ مشکلی عالی کار کنند و سپس ناگهان ، بدون هشدار ، یک خرابی کامل رخ دهد و شما در خانه خود سیل قابل توجهی داشته باشید.

متوسط ​​عمر آبگرمکن ایستاده حدود 10 سال است. حتی قبل از ورود علامت 10 ساله ، مهم است که گاه به گاه آبگرمکن خود را بررسی کنید تا نشتی نداشته باشد ، زیرا این نشت ها در صورت عدم کنترل می توانند به سرعت به تعمیرات پرهزینه تر تبدیل شوند و در خانه شما آسیب ببینند. هرچه آبگرمکن پیر می شود ، احتمال وقوع خرابی بیشتر است ، بنابراین عاقلانه است که آبگرمکن ایستاده خود را تعویض کنید – حتی اگر به نظر می رسد هنوز در کار است – اگر دستگاه بیش از 10 سال از عمر آن گذشته باشد. هزینه تعویض آبگرمکن ایستاده در بیشتر موارد بسیار بیشتر از احتمال خرابی یک سیستم قدیمی و ایجاد یک نمایش بزرگتر با کف ، دیوارهای خشک و مبلمان آسیب دیده از سیل است.

حتی وقتی اقدامات احتیاطی انجام شود ، بازهم اتفاقاتی رخ می دهد. بنابراین ، اگر بدترین اتفاق رخ دهد و بخاری آب زیرزمینی در زیر سطح خانه خود جاری شود ، چه می کنید؟

اول ، بسیار مهم است که با قطع جریان آب از طریق آبگرمکن ، جریان آب را متوقف کنید. دسته را روی شیر آب در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا متوقف شود. اگر به نظر می رسد شیر آبگرمکن شکسته است یا هنوز به نظر می رسد آب در حال کار است ، ممکن است لازم باشد شیر اصلی آب کل خانه را خاموش کنید.

بعد ، بسته به انوع آبگرمکن ، بنزین یا برق را خاموش کنید. برای یک آبگرمکن برقی ، قطع کننده مدار را به حالت خاموش و یک آبگرمکن با گاز ، شماره گیری بالای ترموستات را از حالت روشن به حالت خاموش بچرخانید.

مهم! آب و برق ترکیبی خطرناک است. اگر آبگرمکن شما تا حدی در آب غوطه ور است یا آب نزدیک دیگر وسایل برقی یا پریزهای دیواری است ، خطر برق گرفتگی از طریق آب شارژ شده وجود دارد. قبل از لمس آب یا بخاری آب ، ضروری است که قطع کننده های برق زیرزمین خود را خاموش کنید.

هنگامی که برق و آب هر دو خاموش شد ، وقت آن است که به همه آن آب بپردازیم. آب ایستاده نه تنها می تواند کف ، فرش ، مبلمان و دیوارهای خشک را خراب کند ، بلکه رشد قالب در کمتر از 24 ساعت ممکن است باشد.

متخصصان ترمیم آب ، LIKE WATER EXTRACTION EXPERTS ، تجهیزات و تخصص لازم را برای پاسخگویی سریع به شرایط طغیان اضطراری دارند و نه تنها آب را از بین می برند ، بلکه منطقه را خشک و رطوبت می گیرند تا از رشد قالب جلوگیری کند و یکپارچگی ساختاری کف شما را بازگرداند و دیوارها

هنگامی که با نگرانی فوری آب برطرف شد ، وقت آن است که بخواهید جای آبگرمکن خود را که دیگر هیچ وفاداری ندارید جایگزین کنید. بسیاری از افراد می خواهند بدانند آیا امکان تعمیر ساده آبگرمکن آنها وجود دارد یا خیر ، و پاسخ کوتاه این است که منفی است.

خواه بخاری آب شما تحت تأثیر آب جاری شده از نشتی خود یا از منبع دیگری از آب سیل قرار گرفته باشد ، موسسه تهویه مطبوع ، گرمایش و تبرید (AHRI) اکیداً توصیه می کند که هرگونه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی آسیب دیده از سیل را تعویض کنید. در یک آبگرمکن مجهز به گاز ، سوپاپ ها و کنترل ها ممکن است دچار خوردگی شوند و در یک واحد الکتریکی ، ترموستات و کنترل ها دچار خوردگی می شوند. در هر دو نوع واحد ، عایق اطراف آبگرمکن ایستاده آلوده شده و ضد عفونی آن تقریباً غیرممکن است و همچنین می تواند منجر به خوردگی مخزن از خارج شود.

حتی اگر در ابتدا آبگرمکن ایستاده به نظر می رسد ، با گذشت زمان خراب می شود و می تواند یک هفته ، یک ماه یا یک سال بعد به یک خطر جدی تبدیل شود و منجر به آتش سوزی ، انفجار در صورت کنترل گاز یا شوک در مورد شود. از یک واحد الکتریکی. از آنجا که در اثر آب جاری شدن سیل ممکن است موارد زیادی اشتباه رخ دهد ، جایگزینی آبگرمکن ایستاده آسیب دیده معمولاً ارزان تر و همیشه ایمن تر است ، نه اینکه بخواهید آن را تعمیر کنید. یک لوله کش یا شرکتی دارای مجوز و سرویس دهنده بخاری قادر به کمک به شما در حذف و تعویض آبگرمکن ایستاده قدیمی خود است.

با ما تماس بگیرید
استخدام یک تیم استخراج آب حرفه ای مانند کارشناسان استخراج آب می تواند خیال شما را راحت کند که خانه شما خوب است. ما مستقیماً با بیمه شما کار می کنیم!

ما مجهز شده ایم تا شما را در روند محافظت از اموال خود و بازگرداندن شما به زندگی خود در اسرع وقت راهنمایی کنیم.

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن ایستاده در لینک روبرو : آبگرمکن ایستاده