دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

راهنمای خرید آبگرمکن بوتان

هزینه گرمایش آب تقریباً 20 درصد از بودجه خانه شما را مصرف می کند ، فقط بعد از هزینه ای که برای گرمایش و سرمایش خانه خود می کنید. با وجود این هزینه ، آبگرمکن بوتان معمولاً تا زمان خراب شدن نادیده گرفته می شوند و شما را بدون آب گرم و احتمالاً زیرزمین زیر آب پر می کند.

اگر آبگرمکن دیواری بوتان شما در آستانه پایان عمر مفید خود است و در فکر آن هستید که قبل از وقوع فاجعه آن را تعویض کنید ، خوشحال خواهید شد که بدانید به لطف مقررات اخیر فدرال که انرژی بیشتری برای آبگرمکن ها دارند ، گزینه های بهتری دارید. -کارآمد. آبگرمکن برقی مخزن ذخیره جدید برای کارایی بیشتر و آبگرمکن های بدون مخزن (بر اساس تقاضا) حتی کارآیی بیشتری نسبت به آن دارند.

به طور معمول ، صاحبان خانه آبگرمکن قدیمی خود را با همان نوع جایگزین می کنند که با همان سوخت کار می کند – گاز طبیعی یا برق. تعویض از آبگرمکن مخزن به یک واحد بدون مخزن ممکن است گران باشد زیرا نیاز به لوله کشی و احتمالاً سیستم برق خود دارید. اما اگر در حال ساخت خانه جدیدی هستید یا به خانه فعلی اضافه می کنید ، نصب یک آبگرمکن بدون مخزن ممکن است منطقی باشد.

Consumer Reports اخیراً چندین آبگرمکن برقی و گازی بدون مخزن کل خانه را از مارک هایی مانند Bosch ، Navien ، Noritz ، Rheem ، Rinnai ، Tempra و Trutankless آزمایش کرده است. ما نتایج را با نتایج حاصل از آبگرمکن های مخزنی معمولی Rheem ، یک گاز و دیگری برقی ، و همچنین با یک آبگرمکن پمپ حرارتی Rheem مقایسه کردیم ، که یک تغییر در یک بوتان آبگرمکن مخزن است.

به دنبال یک آزمایش استاندارد صنعت “استفاده سنگین” ، ما عملکرد آبگرمکن مخزن گازی و برقی را با عملکرد نمونه های مخزن معمولی آنها مقایسه کردیم. در این آزمون از الگوی کشش بالا برابر با استفاده از 84 گالن آب در روز استفاده شد. این معادل روزانه گرفتن چندین دوش ، کارکردن ماشین ظرفشویی ، شستن یک بار لباسشویی و چندین بار روشن و خاموش کردن شیر آب است. در این آزمون از دمای ورودی 58 درجه فارنهایت برای مدلهای گازی و 74 درجه فارنهایت برای برق (بعلاوه یا منهای 2 درجه فارنهایت) و دمای خروجی هدف 120 درجه فارنهایت استفاده شده است.

از آنجا که آبگرمکن های بدون مخزن عملکردی مشابه با یکدیگر دارند ، ما میانگین نتایج حاصل از هر دسته ، گاز و الکتریکی را بدست آوردیم و این امتیاز را با عملکرد مخازن ذخیره گاز و برق معمولی و مدل پمپ حرارتی برقی مقایسه کردیم. ما با استفاده از قیمت خرید آبگرمکن بوتان ، هزینه انرژی سالانه و هزینه تخمینی نصب ، زمان بازپرداخت را برای هر دو تأسیسات جدید و جایگزین محاسبه کردیم. زمان بازپرداخت برای یک واحد بدون مخزن که جای یک مخزن ذخیره سازی موجود را می گرفت بیشتر بود اما با ساخت جدید منطقی تر بود.

برای اطلاعات بیشتر ، امتیازات آبگرمکن گازی و برقی را بررسی کنید.

ظرفیت را در نظر بگیرید
آبگرمکن های مخزنی معمولاً 40 ، 50 یا 55 گالن یا بیشتر دارند. اندازه ای که خریداری می کنید به تعداد افراد ساکن در خانه و اوج مصرف آب شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، یک خانواده چهار نفره ممکن است چندین بار دوش بگیرد ، ماشین ظرفشویی را راه بیندازد و یک یا دو بار لباس را به طور متوسط ​​در روز بشویید ، در مجموع 100 گالن آب گرم یا بیشتر. اما این بدان معنا نیست که خانوارها به یک مخزن ذخیره 100 گالنی احتیاج دارند.

برای آبگرمکن بوتان مخزن ذخیره سازی ، در نظر گرفتن درجه بندی ساعت اول مهم است ، یعنی تعداد گالن هایی که آبگرمکن می تواند در یک ساعت با یک مخزن پر ، تحویل دهد. FHR را در برچسب EnergyGuide پیدا خواهید کرد. برای محاسبه اینکه FHR برای خانه شما چگونه کار می کند ، از ماشین حساب در وب سایت Energy Saver استفاده کنید.

در نتیجه استانداردهای بهره وری که اخیراً به روز شده اند ، اکنون آبگرمکن صنعتی زیر 55 گالن 4 درصد افزایش بهره وری دارند ، در حالی که آبگرمکن 55 گالن یا بیشتر بسته به فناوری استفاده شده – پمپ حرارت یا متراکم ، بهره وری از 25 تا 50 درصد دارند.

و تصور نکنید که یک آبگرمکن جدید در مکانی که قدیمی شما قرار دارد مناسب باشد. به دلیل افزایش عایق بندی و سایر بهبودهای کارایی ، برخی از مدلهای جدید ممکن است از ابگرمکن قدیمی شما پهن تر و یا بلندتر باشند.

البته آبگرمکن های دیواری آب زیادی را در خود نگه نمی دارند ، بنابراین عددی که باید جستجو کنید درجه گالن در دقیقه است (GPM). این همان عددی است که به شما می گوید آب گرمکن در مدت زمانی مشخص می تواند چه مقدار آب گرم تحویل دهد. هرچه GPM بیشتر باشد ، واحد آب بیشتری می تواند تولید کند. اگر خانواده ای بزرگ و حمام چند نفره دارید ، به یک آبگرمکن دیواری بوتان با GPM بالاتر احتیاج دارید. به عنوان مثال یک دوش معمولی حداکثر 2.5 GPM استفاده می کند.

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن بوتان در لینک روبرو : آبگرمکن بوتان