دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

فیلتر شنی گالوانیزه

هنگامی که به خانه خود در Joshua Tree نقل مکان کردیم ، صاحبان قبلی استخرهای مخزن خود را پشت سر گذاشته بودند – برای ما خوش شانس است ، زیرا این استخرها تابستان های ما را در صحرا کاملا متحول کرده است.

یک جایگزین بسیار مناسب برای استخر ، مخازن موجودی را می توان در تابستان پر کرد تا یک استخر خیسانده کم عمق ایجاد کند ، همچنین به عنوان استخر گاوچران شناخته می شود.

برخی از خاطرات تابستانی مورد علاقه ما در چند سال گذشته در استخر مخزن ذخیره ما بوده است ، بنابراین پس از نصب استخر زمینی در خانه امسال ، تصمیم گرفتیم استخر گاوچران خود را به خانه درخت جوشوا منتقل کنیم تا مهمانان نیز می توانند از تجربه تابستانی مورد علاقه ما لذت ببرند.

افزودن فیلتر شنی به استخر مخزن


ما در مورد راه اندازی و نگهداری یک استخر مخزن سهام سوالات زیادی در اینستاگرام دریافت می کنیم ، بنابراین ما در نهایت یک فیلتر شنی دیافراگم دقیق از نحوه نصب فیلتر شنی در استخر خود برای تازه نگه داشتن آب و همچنین مواردی که برای حفظ پس از راه اندازی استخر

ابزارها


مته با گشتاور قابل تنظیم – داشتن یک مته به اندازه کافی قوی برای برش دادن فلز مهم است. این یک مته سطح ورودی خوب است که گشتاور کافی برای ایجاد سوراخ را خواهد داشت.
اره سوراخ 3 سوراخ با تاق – این سوراخ به داخل سوراخ سوراخ می شود تا سوراخ ایجاد شود.
بتونه سیلیکونی یا لوله کشی ضد آب – این اطمینان حاصل می شود که آب از استخر نشت نمی کند و به واشرها متصل نمی شود.
عینک ایمنی – مهم است که هنگام حفاری از چشمان خود محافظت کنید تا مطمئن شوید هیچ قطعه فلزی به شما آسیب نمی رساند.

قطعات فیلتر شنی گالوانیزه


مخزن سهام 8 8 دور یا مخزن انبار سهام 5 – – ما دور 8 at را در The Joshua Tree House و 5 ′ طول را در کازیتا داریم. استخر 8 ′ گرد راحت در حدود شش نفر قرار می گیرد ، در حالی که استخر مخزن 5 ′ طولانی به راحتی در یک یا دو نفر قرار می گیرد.


پمپ استخر با فیلتر شنی توکار – ما با این مورد روبرو شدیم زیرا می گوید که حداقل اندازه استخر آن 700 گالن است ، یعنی مقدار آب یک مخزن ذخیره 8 stock دور.
پوشش صافی – این شلنگی را متصل می کند که آب را از استخر دریافت می کند و از مکش بقایای زیاد به فیلتر شنی / پمپ جلوگیری می کند.
2 سوپاپ پیستون – اینها دریچه های بسته برای آب ورودی و خروجی پمپ هستند. آنها سرویس پمپ را آسانتر می کنند یا در صورت نیاز بدون جاری شدن آب از استخر آن را تعویض می کنند.


فیلترهای جایگزین نوع A – اینها با پمپ پیشنهادی کار می کنند. هر دو ماه باید فیلتر شنی گالوانیزه خود را تعویض کنید ، اما هر 2 هفته آنها را با شلنگ بشویید.
* اختیاری * شیر شناور مخزن سهام – این قسمت * اختیاری * است ، اما دائماً استخر را پر می کند تا در سطح ثابت باقی بماند.
* اختیاری * سیستم آب شور – از آنجا که نگران زنگ زدگی بودیم از این استفاده نکردیم. اگر تصمیم دارید از این استفاده کنید ، به کلر و سایر محصولات نگهدارنده احتیاج نخواهید داشت ، فقط نمک است و ممکن است لازم باشد فضای داخلی استخر را رنگ کنید.

مراحل نصب فیلتر شنی استخر


اطمینان حاصل کنید که تمام قطعات مورد نیاز را در اختیار داشته باشید. هنگامی که ما برای اولین بار پمپ استخر خود را خریداری کردیم ، من به اشتباه تصور کردم که پوشش صافی و شیرهای پیستون همراه پمپ هستند. خوشبختانه من قبل از اینکه فهمیدم هنوز نیاز به سفارش آن ها دارم ، سوراخ های مخزن را سوراخ نکرده ام! حتما شیرهای صافی و پیستون خود را جداگانه سفارش دهید.
مکانی برای استخر خود پیدا کنید.

بسته به اندازه استخر ، اطمینان حاصل کنید که نقطه ای را انتخاب کنید که کاملاً تراز باشد و متناسب با استخر باشد. برای تحقق این امر ممکن است نیاز به تراز کردن منطقه داشته باشید. همچنین می توانید از سنگفرش یا سنگ در منطقه استفاده کنید تا مطمئن شوید فرسایش آبی وجود ندارد.
اطمینان حاصل کنید که قدرت وجود دارد.

پمپ باید به یک GFCI (یک خروجی با قطع کننده مدار داخلی) که در یک جعبه فضای باز است ، متصل شود. اگر در نزدیکی نقطه ای که می خواهید استخر قرار دهید یکی ندارید ، ممکن است لازم باشد یک برق کار با مجوز در آنجا کار کنید.


مکان های سوراخ را انتخاب کنید. باید دو سوراخ 3 اینچی در کنار استخر مخزن ذخیره کنید. اولین مورد برای صافی است که آب را از استخر دریافت می کند و به داخل فیلتر و پمپ می گذارد.

فاصله این قسمت باید از پایین استخر مخزن 3 تا 6 اینچ باشد. سوراخ دوم مربوط به جت آب فیلتر شنی استخر شده است که از پمپ می آید و می تواند چند اینچ زیر خط آب بالایی باشد ، یا با صافی به صورت صف کشیده شده باشد. در Joshua Tree House ما صافی و جت را با فاصله و سطح 18 اینچ (3 اینچ از پایین) داریم.


سوراخ ها را سوراخ کنید. بیت اره 3 سوراخ را به مته وصل کنید. سه بار موقعیت را بررسی کنید زیرا نمی خواهید یک نقطه اشتباه را سوراخ کنید! این DIY از سوراخ های وصله عبور نمی کند ؛). مته را محکم فشار دهید و سوراخ کناری استخر مخزن را سوراخ کنید. این کار را برای سوراخ دوم تکرار کنید.
جت را وصل کنید. واشر لاستیکی صافی صاف را روی اتصال رزوه دار جت قرار دهید.

یک دانه لیبرال از سیلیکون را بالای واشر لاستیکی قرار دهید جایی که به کنار استخر مخزن متصل می شود. این امر به این منظور است که بدون در نظر گرفتن اندازه سوراخ ، هیچ گونه نشتی وجود نخواهد داشت.

اتصال رزوه دار را از سوراخ جت فشار داده و واشر مرحله ای (همراه با پمپ خود را) و مهره صافی را به قسمت خارجی استخر متصل کنید. من همچنین پیشنهاد می کنم یک مهره لیبرال دیگر از سیلیکون را روی واشر پله ای که به خارج از استخر متصل می شود قرار دهید.


پوشش صافی را وصل کنید. همان مراحل بالا را دنبال کنید ، فقط به جای جت از قطعات صافی استفاده کنید.


شیرهای پیستون را وصل کنید. با استفاده از مهره در انتهای شیر پیستون ، آن را به رشته های در معرض جت و صافی وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که دریچه های پیستون باز هستند تا آب از طریق آنها جریان یابد.
شیلنگ ها را وصل کنید. شیلنگ ها را به پایین شیرهای پیستون و نقاط صحیح پمپ وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که صافی به فیلتر شنی رفته و شلنگ جت به پمپ می رود.


تأیید کنید که هیچ نشتی وجود ندارد. بعد از حدود 30 دقیقه (یا هر زمان خشک شدن سیلیکون شما نشان می دهد) ، جت و صافی را اسپری کنید تا ببینید آیا نشتی دارد. در صورت وجود ، اتصالات را بررسی کنید و ممکن است لازم باشد سیلیکون بیشتری استفاده کنید.


استخر را پر کنید. اکنون همه ما آماده شده ایم و می توانیم استخر را پر کنیم! با یک شلنگ 50 فوت ، پر کردن یک مخزن مخزن 8 فوت دور باید کمی کمتر از 1 ساعت طول بکشد. پس از پر شدن ، کلر و سایر تیمارهای آب را اضافه کنید تا مطمئن شوید آب تمیز باقی می ماند.


پمپ را روشن کنید. پمپ را به برق وصل کنید و از آن بخواهید فیلتر شنی آب را شروع کند! ممکن است لازم باشد با چرخاندن دستگیره در بالا هوا را از بالای فیلتر شنی آزاد کنید تا آب از آن عبور کند. پس از بیرون آمدن مقداری آب ، دستگیره را به حالت اولیه بچرخانید.

نگهداری از فیلتر شنی گالوانیزه


برای حفظ سطح کلر و PH ثابت ، مهم است که یک بار در هفته استخر خود را درمان کنید. این باعث افزایش طول عمر پمپ و کارایی مثرتر آن می شود. ناگفته نماند ، بهتر است پوست و چشم های شما اطمینان حاصل کنند که آب خیلی اسیدی نیست. حتماً هر 2 هفته یکبار فیلتر شنی گالوانیزه را پاشیده و هر 2 تا 3 ماه یکبار تعویض کنید.

نوارهای آزمایش استخر – برای بررسی میزان کلر و PH استخر از این موارد استفاده کنید.
3 قرص کلر – اینها با از بین بردن باکتری ها و جلبک ها آب را تمیز نگه می دارند.
تلگراف کلر شناور – فقط یک قرص کلر به آن اضافه کنید تا به آرامی حل شود.


PH up – این به عنوان خاکستر سودا نیز شناخته می شود که اطمینان حاصل می کند آب خیلی اسیدی نیست. از فرسایش و تحریک قرمزی چشم جلوگیری می کند.
PH پایین – این به عنوان سولفات سدیم نیز شناخته می شود و سطح PH را که بیش از حد بالا است ، رفع می کند. از تحریک پوست و تشکیل مقیاس استخر جلوگیری می کند.
شوک – این باعث جلبک های موجود در استخر مخزن می شود.

مشاهده لیست قیمت انواع فیلتر شنی استخر در لینک روبرو : فیلتر شنی